image-2

Projekt DOMasław

Nowy dom dla Ciebie i Twojej rodziny

Wyprzedane

Aktualnie sprzedajemy

image-2510

Projekt DOMasław

od 739 000 zł
Wyprzedane
Dostępnych 0/0 lokali
Oddanie IV kw. 2022
Od 142.80 m²
4 sypialnie
od 739 000 zł

Projekt Domasław to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej, zlokalizowane przy ul. Brzozowej w Domasławiu. Proponujemy idealną lokalizację z dala od zgiełku miasta w pięknym otoczeniu a jednocześnie w bliskiej odległości do niezbędnej infrastruktury, szkół oraz sklepów. Planowane otwarcie stacji kolei podmiejskiej relacji Sobótka-Wrocław zapewni komunikację z Domasławia do centrum Wrocławia w zaledwie 15 minut.

Osiedle dla Ciebie

PURE to idealna równowaga pomiędzy ciszą i zielenią, a funkcjonalną infrastrukturą miejską. Sprawdź naszą aktualną ofertę i znajdź dom marzeń!

Otaczaj się pięknem

image-2449

Prosta, ponadczasowa i minimalistyczna

architektura

image-2438

Nieszablonowy

design

image-2439

Funkcjonalny
i kameralny

charakter osiedla

Zakochaj się w Domasławiu

image-2447

Życie w zgodzie z naturą

Nasza inwestycja, zlokalizowana przy ul. Brzozowej w Domasławiu położona jest w spokojnej oraz zielonej okolicy. Przez ulicę Brzozową przebiega trasa rowerowa która docelowo połączy centrum Kobierzyc z Wrocławiem.

image-2448

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Jednocześnie lokalizacja osiedla zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz sklepów czy usług w Bielanach Wrocławskich gdzie znajdują się centra handlowe.

Przedsiębiorczość
Specjalna Strefa Ekonomiczna
Szybkie połączenie z miastem
Węzeł autostradowy AOW i A4
Szkoła
W Tyńcu Małym oddalona o 5 minut drogi
8
lat doświadczenia
w branży
8
zrealizowanych
inwestycji
217
zadowolonych
rodzin

Poznaj okolicę

Co mamy w swoim portfolio?

Zrealizowaliśmy już 8
inwestycji, ale to dopiero
początek...
image-2005

Osiedle Duchnicka

Duchnice, ul. Miła

Ukończona w sieprniu 2022 r.
image-2066

Osiedle Wiśniowa

ul. Wiśniowa 18

image-2069

Osiedle Kościuszki

ul. Tadeusza Kościuszki 11D

image-2090

Osiedle Imbirowa

ul. Imbirowa

Ukończona w czerwcu 2023 r.
image-2040

Osiedle Mickiewicza

ul. Adama Mickiewicza 45

Ukończona w sieprniu 2017 r.
image-2050

Osiedle Kubusia Puchatka

ul. Kubusia Puchatka 3

Ukończona w sieprniu 2018 r.
image-2052

Osiedle Szczypy

ul. Wacława Szczypy 2

Ukończona w październiku 2018 r.
image-2057

Osiedle Kilińskiego

ul. Kilińskiego 28

Ukończona we wrześniu 2019
image-2060

Osiedle Poniatowskiego

ul. Poniatowskiego 45C

Tak o nas piszą

jakub kowalczyk
jakub kowalczyk
22:14 20 Feb 22
Doskonały kontakt z biurem, dom oddany przed terminem, w zasadzie przez cały proces zakupu nieruchomości nie było żadnych trudności. Szczerze polecam.
Sylwia Busma
Sylwia Busma
08:25 25 Jun 21
Pure to rzetelna i uczciwa firma
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

DLACZEGO DOMASŁAW

Szukając działki pod inwestycję kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów. Lokalizacja, dobre skomunikowanie z miastem, bliskość punktów usługowych oraz placówek oświatowych to czynniki, które wpływają na atrakcyjność działki. To właśnie one spowodowały, że trafiliśmy do Domasławia. Chcąc zrównoważyć potrzebę życia w spokojnym, zielonym sąsiedztwie nie rezygnując przy tym z atutów życia w mieście wybór gminy Kobierzyce daje nam poczucie realizacji założonych celów. Proponujemy idealną lokalizację z dala od zgiełku miasta, w pięknym otoczeniu, a jednocześnie w bliskiej odległości od niezbędnej infrastruktury, szkół oraz sklepów.

NASZE SEGMENTY

Nasza inwestycja została zaprojektowana w oparciu o doświadczenia wyniesione z naszych realizacji na terenie Ożarowa Mazowieckiego ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności i kameralnego charakteru osiedla. Każdy etap jest niezależnym osiedlem a przestrzenne rozmieszczenie segmentów zapewnia mieszkańcom komfort oraz prywatność.

OD PROJEKTU PO REALIZACJĘ

Lokalizacja

Na nasze inwestycje wybieramy działki najatrakcyjniejsze dla naszych klientów. Dobre skomunikowanie z miastem oraz bliskość punktów usługowych sprawiło, że Domasław to przestrzeń, w której każdy odnajdzie coś dla siebie.

Architektura i technologia

Projekt Domasław to osiedle domów jednorodzinnych
w zabudowie dwulokalowej, zlokalizowane przy ul. Brzozowej
w Domasławiu. Nasz projekt wyróżnia się prostą, ponadczasową i minimalistyczną architekturą oraz nieszablonowym designem, co stanowi o unikatowej bryle budynku. Podążamy za trendami w budownictwie, wykorzystujemy sprawdzone jak również nowatorskie technologie a nasze inwestycje projektujemy w podwyższonym standardzie, wykorzystując produkty renomowanych marek.

Zmiany lokatorskie

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Pragniemy dostosować się do Państwa potrzeb, gdyż wiemy, iż zakup domu to decyzja na lata. Nasze projekty zapewniają bardzo dużą elastyczność. Szeroki wachlarz zmian lokatorskich, w tym zmiany w układzie ścian działowych oraz instalacji, jak i bogaty katalog opcji dodatkowych pozwoli na dostosowanie domu do Państwa potrzeb. A pomoc w podjęciu właściwych decyzji zapewni profesjonalne wsparcie zespołu Pure Development wraz z architektem.

Wykorzystujemy ciasteczka, które pomogą nam dostosować stronę do Twoich preferencji. Zgodę na zapisywanie ciasteczek możesz zawsze wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej.