image-2452

Kim jesteśmy?

Pure Development Wrocław to część Grupy Pure. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży deweloperskiej.

Rozwijamy się, ciągle zdobywamy doświadczenia wyniesione z naszych poprzednich inwestycji, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów co pozwala nam budować domy i mieszkania, które zaspokajają indywidualne oczekiwania.

Godziny spędzone przy każdym projekcie, konsultacje z ekspertami prowadzą do powstawania funkcjonalnych wnętrz a wiedza i doświadczenie wykonawców, korzystanie z najlepszych materiałów gwarantują jakość i niezawodność.

image-2376

Bezpieczeństwo

Jako Grupa Pure należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, w swoim portfolio posiadamy aż 8 inwestycji a to prawie 200 sprzedanych lokali i zadowolonych rodzin.

Wszystkie nasze przedsięwzięcia zabezpieczone są otwartymi rachunkami powierniczymi. Nasi partnerzy oferują kompleksową i profesjonalną pomoc podczas całego procesu zakupowego – od obsługi kredytowej, prawnej i notarialnej aż po projekt aranżacji wnętrza.

Dynamiczny rozwój

Grupa PURE swój początek ma w Ożarowie Mazowieckim gdzie jako PURE Development od 2015 tworzymy przyjazne dla mieszkańców osiedla spełniające indywidualne zapotrzebowania naszych klientów.

Dynamiczny rozwój PURE Development pozwolił na planowanie inwestycji w innych regionach Polski oraz rozrost firmy. W 2019 roku dla rozszerzenia działalności została założona spółka PURE Investments, która rozpoczęła swoja pierwszą inwestycje w Domosławiu pod Wrocławiem a w 2022 roku spółka Pure Development Poznań, która pod szyldem Grupy Pure realizuje inwestycję w Zalasewie, pod Poznaniem.

Niezależnie od regionu, w którym planujemy swoje inwestycje cele przyświecają nam te same. Wybieramy lokalizacje, w których będziecie mogli połączyć komfort życia z dala od miejskiego zgiełku nie rezygnując przy tym z dostępności do sklepów, szkół czy niezbędnych usług.

Tak o nas piszą

[...] Firma kieruje się w działaniu własną filozofią i pomysłami na rozwój. Wykorzystując cechy budownictwa jednorodzinnego, kładzie bardzo duży nacisk na elastyczność – zarówno w podejściu do potrzeb klientów, jak i w szybkim reagowaniu na zmieniające się warunki rynkowe. [...]
image-210

Co nas wyróżnia?

image-862

Transparentność

Czarno na białym. Nasza prezentacja w ofercie to dokładnie to co wybudujemy – dom, w którym niedługo będziesz przygotowywał grilla dla znajomych. Przejrzysta oferta, żadnych kruczków a efekt bez zaskoczeń.

Martwisz się, że obecne wizualizacje to tylko praca grafika?

Nic bardziej mylnego! Zerknij na nasze Zrealizowane inwestycje i przekonaj się sam.

Chcesz poznać finalny koszt Twojej inwestycji?

Śmiało, zadzwoń do nas a nasz pracownik wszystko Tobie wyjaśni

image-864

Indywidualne podejście

Nasz klient jest dla nas najważniejszy. Chcemy, abyś czuł się komfortowo i pewnie, wiedząc, że Twój dom i pieniądze są w dobrych rękach. W związku z tym oferujemy każdemu nasze aktywne uczestnictwo w procesie zakupu oraz zmian lokatorskich. Możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie od momentu pierwszego telefonu do przekazania kluczy do wymarzonego domu!

Chcesz o coś zapytać?

Nie czekaj! Dzwoń albo pisz

image-865

Wysoki standard

Jakość to nasze słowo klucz. Projektujemy i wykonujemy domy na lata. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, inwestujemy w najlepsze materiały i stosujemy sprawdzone rozwiązania.

Wszystko z zachowaniem obowiązujących norm oraz bezpieczeństwa.

A konkretnie?

Konkretnie korzystamy z rozwiązań takich firm jak: H+H, Sorbet, Plastimet.

Lata doświadczenia i rozwoju

image-2377

Za nami już wiele dużych inwestycji oraz setki przekazanych kluczy do wymarzonych domów!

Po doświadczeniach wyniesionych z Ożarowa Mazowieckiego i Wrocławia trafiliśmy pod Poznań, do Zalasewa, aby i tutaj stworzyć nowe osiedle, wyróżniające się nowoczesnością i ponadczasowymi rozwiązaniami architektonicznymi na mapie Poznania.

Osiedle dla Ciebie

PURE to idealna równowaga pomiędzy ciszą i zielenią, a funkcjonalną infrastrukturą miejską. Sprawdź naszą aktualną ofertę i znajdź dom marzeń!

PURE Development Holding jest spółką deweloperską działającą na terenie całej Polski.

Ożarów Mazowiecki
Wrocław
Poznań


Grupa PURE

Na ten moment prowadzimy inwestycje w trzech miastach Polski – w Zalasewie, pod Poznaniem, w Domasławiu pod Wrocławiem oraz w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Naszym celem jest realizacja inwestycji w wybranych miastach na terenie całego kraju.


Historia

Deweloper godny zaufania

Początki Grupy PURE sięgają 2015 roku. Wówczas w Ożarowie Mazowieckim powstała firma PURE Development, która od początku swojej działalności tworzy osiedla przyjazne dla mieszkańców, tym samym odpowiadając na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów wobec nowoczesnych, funkcjonalnych i przystępnych cenowo mieszkań. Do tej pory na terenie Ożarowa Mazowieckiego zrealizowaliśmy 7 inwestycji i sprzedaliśmy ponad 100 lokali mieszkalnych.

Dynamiczny rozwój

Grupa PURE swój początek ma w Ożarowie Mazowieckim gdzie jako PURE Development od 2015 tworzymy przyjazne dla mieszkańców osiedla spełniające indywidualne zapotrzebowania naszych klientów. Dynamiczny rozwój PURE Development pozwolił na planowanie inwestycji w innych regionach Polski oraz rozrost firmy. W 2019 roku dla rozszerzenia działalności została założona spółka PURE Investments która rozpoczęła swoja pierwszą inwestycje w Domosławiu pod Wrocławiem a w 2022 roku spółka Pure Development Poznań, która pod szyldem Grupy Pure realizuje inwestycję w Zalasewie, pod Poznaniem.


Dlaczego PURE

Interesujące lokalizacje

Szukając działki pod inwestycje kierujemy się potrzebami naszych klientów. Dobra lokalizacja to łatwe skomunikowanie z dużym miastem, bliskość punktów usługowych, sklepów oraz placówek oświatowych. Takie działki wybieramy pod nasze projekty.

Dbałość o detale

Architektury jest dla nas bardzo ważna. Szczególną uwagę poświęcamy pracom wykończeniowym oraz detalom elewacji. Istotna jest dla nas również przestrzeń wspólna – w której dbamy o estetykę wprowadzając drobne nasadzenia czy eleganckie oświetlenie.

Jakość

Budujemy na lata. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań, używamy najlepszych materiałów a współprace nawiązujemy tylko z doświadczonymi specjalistami w swojej branży.

Jakość

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, inwestujemy w najlepsze materiały, stosujemy sprawdzone rozwiązania.

Przemyślanie zaprojektowana przestrzeń wspólna

Dbamy o to aby drogi wewnętrzne były przestronne a infrastruktura osiedla przemyślana. Projektując pamiętamy o detalach takich jak boksy śmietnikowe czy ukryte skrzynki instalacyjne. Naszym celem jest aby przestrzeń wspólna na naszych inwestycjach była funkcjonalna oraz wygodna.

Architektura i design

Nasze projekty wyróżniają się prostą, ponadczasową i minimalistyczną architekturą oraz nieszablonowym designem.

Profesjonalne wsparcie

Każdy klient otrzymuje od nas profesjonalne wsparcie w procesie zakupu oraz zmian lokatorskich.

Najwyższe standardy

Inwestujemy tylko w sprawdzone, jakościowe materiały renomowanych marek.

Indywidualne dopasowanie

Chcemy dostosować się do Twoich oczekiwań oraz potrzeb, dlatego oferujemy szereg zmian lokatorskich oraz pakietów dodatkowych.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze przedsięwzięcia zabezpieczone są Otwartymi Mieszkaniowymi Rachunkami Powierniczymi.


Misja spółki

Grupa PURE już od samego początku działalności skupia się na wywieraniu pozytywnego wpływu na lokalną społeczność oraz wspieraniu różnorodnych form aktywności sportowej, dobroczynnej oraz społecznej. Inwestycje realizujemy z zachowaniem dobrych praktyk deweloperskich, jednocześnie stale monitorując i uwzględniając realne potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Kierując się tym podejściem w sposób świadomy i przemyślany zaspakajamy potrzeby na rynku mieszkaniowym, biorąc odpowiedzialność za każdy oddany do użytku lokal mieszkalny. Realizowane przez nas inwestycje niemal idealnie zaspokajają zapotrzebowanie szerokiego grona potencjalnych Klientów w danej lokalizacji.