image-2374

Herb  gminy Swarzędz

przedstawia rycerza w srebrnej zbroi z uniesionym mieczem stojącego w srebrnej bramie fortecznej z trzema basztami na złotej łodzi. Składa się z elementów dwóch herbów szlacheckich.

image-1259

Natura blisko nas.

Jak nazwa wskazuje na terenie Zalasewa występuje las, który stwarza idealne warunki do aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu.

Przez Zalasewo przepływa również Rów Zalasewski, który spływa do strugi Mielcuch i przynależy do zlewni rzeki Cybina. Dolina rzeki to świetne tereny spacerowe.

image-1260

Sport to zdrowie.

W Zalasewie, nieopodal naszej inwestycji, dla mieszkańców powstał Active Park, czyli nowoczesny kompleks rekreacyjny na świeżym powietrzu.

image-1258

Ośrodek Kultury w Swarzędzu

oferuje nam możliwość rozwijania swoich pasji. Obecnie funkcjonują w nim różnorodne sekcje m.in. muzyczna, plastyczna, teatralna czy fotograficzna. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

image-2371

Równowaga

Wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Chcąc zrównoważyć potrzebę życia w spokojnym, zielonym sąsiedztwie nie rezygnując przy tym z atutów życia w mieście wybór Zalasewa i gminy Swarzędz daje poczucie realizacji założonych celów.

Na naszą inwestycję wybraliśmy działkę najatrakcyjniejszą dla naszych klientów. Dobre skomunikowanie z miastem, bliskość punktów usługowych, tereny rekreacyjne sprawiły, że Zalasewo to przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

image-1620
Stary Rynek w Poznaniu
tylko 11,5 km
image-1631
Dojazd do Poznania
komunikacją miejską
image-1621
Nowoczesny żłobek,
przedszkole i szkoła podstawowa
image-1622
Bliskość natury

Poznaj okolicę

Aktualnie sprzedajemy

image-2585

Projekt Zalasewo

od 749 000 zł
Dostępnych 11/27 lokali
Oddanie III kw. 2024/II kw.2025
Od 124.5 m²
4 sypialnie
od 749 000 zł
Sprawdź dostępne

Projekt Zalasewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w okolicy ulicy Polskiej w Zalasewie. To doskonała lokalizacja dla rodzin szukających odpoczynku od zgiełku miasta a jednocześnie w bliskości niezbędnej infrastruktury, szkół oraz sklepów.